Warning: include_once(core/fields/text.php): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/themes/starter-7/extend/advanced-custom-fields/acf.php on line 367

Warning: include_once(): Failed opening 'core/fields/text.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /wp-content/themes/starter-7/extend/advanced-custom-fields/acf.php on line 367
Zajęcia przedszkolne. Adaptacja dziecka. Tajemniczy Ogród | Wrocław | Starter

Zajęcia

W przedszkolu i klubie malucha Tajemniczy Ogród dbamy o to, by dzieci poprzez zabawę uczyły się funkcjonowania w grupie i poznawały reguły życia społecznego. W przyjaznej i pełnej radości atmosferze wspólnie odkrywamy świat dźwięków, kolorów, liter i cyfr.

Dokładamy wszelkich starań, by każdy przedszkolak odważnie stawiał pierwsze kroki w samodzielnym odkrywaniu otaczającego go świata.

Wszystkim dzieciom zapewniamy zajęcia przedszkolne w pełnym wymiarze godzin w oparciu o podstawę programową wydaną przez Ministerstwo Edukacji oraz ponadprogramowe zajęcia rozwojowe, takie jak:

• rytmika
  • gimnastyka korekcyjna
  • tańce
  • język angielski
  • zajęcia plastyczne
  • zajęcia sportowe

Proponujemy również zajęcia dla dzieci w niepełnym wymiarze godzin w klubie malucha:

• przyjmujemy dzieci powyżej 2. roku życia
  • oferujemy zajęcia ogólnorozwojowe oraz zabawy i gry edukacyjne
  • zapewniamy opiekę doraźną w godzinach otwarcia przedszkola
  • proponujemy zajęcia ponadprogramowe oferowane także w ramach rozszerzenia programu edukacji przedszkolnej